Kausi 2011

Pisteet:

BotniaringAlastaroTuuriKuopioKemora
KuljettajaLaj.Fin.Laj.Fin.Laj.Fin.Laj.Fin.Laj.Fin.Yht.
1H. Haanpää1254410071001310020100510
2J. Pöytälaakso690158163511731090417
3J. Veikkanen2073631139014661181405
4M. Viitala14591459145915901459397
5J. Rintanen1310020662073292
6A. Aalto108112541211259739284
7T. Yli-Knuuttila8732238481373240
8M. Kivimäki83910484281566218
9J. Vehviläinen9481343939531197
10J. Leinonen11431211181428196
11R. Ranne15661566162
12T. Peltola1190848157
13I. Soininen1217351043223142
14J. Anttila735325531428138
15K. Halonen223531635121118
16J. Ranta-Knuuttila325528848117
17J. Laakso939325325104
18Marko Kivi2081101
19N. Määttälä32563569
20H. Hokkanen125466
21M. Riihimäki125466
22D. Häggblom105464
23J. Savolainen94352
24S. Vikman94352
25T. Leinonen73946
26N. Pesonen53136
27J. Sjöblom42832
28T. Ahonen22325
29J. Syrjälä22325

16.7.2011 FPDA Drift Series 2011 R#4, Kuopio

Lajittelupisteet

(Lajittelupisteet jokaisesta vedosta)

Tandem-kaavio

Lopputulokset

11.6.2011 FPDA Drift Series 2011 R#3, Tuuri

Lajittelupisteet

(Lajittelupisteet jokaisesta vedosta)

Tandem-kaavio

Lopputulokset

4.6.2011 FPDA Drift Series 2011 R#2, Alastaro

Lajittelun tulokset

(Tarkat pisteet lajittelusta)

Tandem-Kaavio

Lopputulokset

8.5.2011 FPDA Drift Series 2011 R#1, Botniaring, Kilpailuraportti